YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİ;
Yerleşim birimleri alt yapı elektrik dağıtım tesisleri, organize sanayi bölgeleri alt yapı elektrik dağıtım tesisleri, enerji nakil hatları, trafo merkezleri, dağıtım merkezleri,
ALÇAK GERİLİM TESİSLERİ;
Alçak gerilim ana dağıtım ve kompanzasyon panoları, MCC ve otomasyon panoları, kablo kanalı ve kablo tesisatları, aydınlatma, topraklama, çevre aydınlatma, yıldırımdan korunma sistemleri, idari kısım ofis sistemleri özel tesisat çalışmaları,
ZAYIF AKIM TESİSLERİ;
Data, telekomünikasyon sistemleri, yangın algılama, CCTV güvenlik, seslendirme, anons, master key, personel takip sistemleri,
OTOMASYON SİSTEMLERİ;
Geri kazanım tesisleri otomasyonu, sanayi tesisleri özel otomasyon sistemleri, SCADA ve PLC sistemleri, arıtma tesisleri, enerji otomasyonu, enerji analizi, sayaç okuma ve faturalandırma tasarımları yapılmaktadır.
Otomasyonda SCHNEIDER entegratörü olarak TELEMECANİQUE ve MERLİN GERİN markalı ürünler için tedarikçi, teknik destek ve proje partneri olarak çalışmaktadır. Böylelikle organize sanayi bölgeleri, sanayi tesisleri, hastane, okul, otel, arıtma tesisleri, ticarethaneler gibi değişik alanlarda komple projeler üreterek çözüm ortağı olmaktadır.
Yurt dışı ve yurt içi kuruluşlara DANIŞMANLIK ve MÜŞAVİRLİK hizmeti vermekte, böylelikle lokal yönetmelik konularında yönlendirmeler yaparak zaman ve maddi kayıpların önüne geçmektedir.
Tüm proje çalışmalarını yürüttüğümüz işlerin TAAHHÜT hizmetini yapabilecek güvenilir ve sahasında uzman kadroya sahip olan kuruluşumuz faaliyetlerini yukarıda bahsedilen tüm sahalarda sürdürmektedir.
İŞLETME ve BAKIM SORUMLULUĞU alanında da çalışan kuruluşumuz, standart sorumluluklar dışında, kapsamlı ENERJİ ANALİZLERİ yaparak tesislerin ENERJİ VERİMLİLİĞİ’ni kontrol etmekte ve işvereni raporlar sunarak yönlendirmektedir.